Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

5.12. Međunarodni dan volontera!

WhatsApp-Image-2023-12-05-at-21.34.37

Volontiraš?

Volontiram!

Uvijek aktivni volonteri Obrtničke škole obilježili su svoj dan podijelivši sugrađanima čestitke lijepih želja. Svojom kreativnošću uredili volonterski kutak gdje su počastili prijatelje u školi slatkim zalogajčićima i sokovima. Vedrim duhom obišli su svaku učionicu i radionicu upoznavši učenike svih zanimanja s Volontersko kreativnim klubom škole kao i sa humanitarnom akcijom Hrvatskog Caritasa „Za 1000 radosti – Na strani dobra" te prikupili vrijednu donaciju.

Sve aktivnosti provedene su u koordinaciji prof. Suzane Musil, knjižničarke Antonije Zeljko, vjeroučitelja Joze Glibo i prof. Katarine Bajt.

Volonteri HVALA!

Vi mijenjate svijet nabolje i činite ga ljepšim!

Sretan vam Međunarodni dan volontera! 

Sveti Nikola
S pjesmom u susret Božiću

Povezani postovi