Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

„Kolačić dar za pravu stvar“

WhatsApp-Image-2022-04-12-at-07.53.21

Učenici i nastavnici Obrtničke škole Požega pridružili su se humanitarnoj akciji Hrvatskog Crvenog Križa kojom se prikupljala pomoć raseljenim osobama iz Ukrajine na području naše županije. Osim što su se svi rado odazvali na prikupljanje potrebnih namirnica i higijenskih potrepština, veliki interes izazvala je i akcija prikupljanja financijskih sredstava koju su organizirali učenici volonteri Volontersko Kreativnim Klubom škole i učenici koji podržavaju humanitarni volonterski rad.

Tom prilikom su svi koji su donirali bili počašćeni kolačima u holu škole. Prikupljene donacije učenici su odnijeli u Crveni Križ te ovom akcijom pokazali podršku i svoje veliko srce. 

Učenici zanimanja stolar na "radnom izletu" u tvrt...
FURAHI!

Povezani postovi