Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Virtualna izložba povodom Međunarodnog dana Afrike

naslovna

Povodom obilježavanja Međunarodnog dana Afrike Volontersko kreativni klub Obrtničke škole Požega postavio je u holu škole izložbu s uradcima nastalim kroz školske aktivnosti u sklopu suradnje na UNICEF-ovom humanitarno-edukativnom programu "Škole za Afriku".

Provedene edukacije i radionice bile su s ciljem širenja solidarnosti i stvaranja obrazovnih mogućnosti za djecu Madagaskara. Prikupljena financijska sredstva su uplaćena na UNICEFov račun „Škole za Afriku".

Postavljena izložba objedinila je radove i djelić atmosfere kroz projekt koji su postavljeni i u virtualnoj izložbi.

Pozivamo Vas na našu virtualnu izložbu.

Dobro došli!

http://bit.ly/3NVTUgt

OBRTNIČKA ŠKOLA NA IZBORU VINSKE KRALJICE
OBAVIJEST O RADU UČENIČKOG SERVISA

Povezani postovi