Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

OBRTNIČKA ŠKOLA NA IZBORU VINSKE KRALJICE

Naslovna

Izbor Vinske kraljice, kao dio Festivala Graševine koji se održao prošli vikend, bio je odlična prilika manekenkama naše škole da nakon duže pauze nastupaju pred publikom. I ove godine tema kolekcije je inspirirana ružama, koje su skladno povezane s vinom i vinogradom.

Kolekciju haljina pod nazivom "Baršunasta ruža" izradile su i ručno oslikale učenice 2. razreda krojača. Marija i Danijela su hrabro odlučile same predstaviti svoje modele, u čemu im se pridružila i Katarina, učenica 4.razreda modnih tehničara.

Osim manekenki, program je uveličao i Petar Vrgoč, učenik 2.razreda smjer turističko-hotelijerski komercijalist, koji je izveo monolog s kojim je ove godine predstavljao našu županiju na Državnoj smotri LiDraNo u Vodicama.

Naši su učenici svojim izvrsnim nastupima ne samo uljepšali cjelokupnu manifestaciju, već nas i podsjetili da zajedništvom i nadom možemo ostvariti sve što želimo. 

Oslikavanje sportske dvorane
Virtualna izložba povodom Međunarodnog dana Afrike

Povezani postovi