Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Gostovanje na županijskom radiju Laganini FM

WhatsApp-Image-2023-05-27-at-19.08.33-2

Ovog puta su učenice volonterke zanimanja modni tehničar bile gosti na županijskom radiju Laganini FM Požeško-slavonske županije koji je dio Laganini FM nacionalne radijske grupacije koji uvijek vjerno prati naša događanja i podržava naš rad. Uvođenjem odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo u odgojno-obrazovni sustav javila se nužna potreba za suradnjom i na način da posjetimo radio. Upoznali smo se s njihovim radnim mjestom, tehnikom koju koriste u svom radu, na koji način se snima emisija, montira i emitira. U ugodnom društvu voditelja Danijele Oroz i Gorana Bunjevca predstavile se, dale osvrt na protekla događanja i upoznali javnost s planovima za skorašnja javna događanja i promidžbe strukovnih zanimanja. 

Manifestacija Hrvatska volontira
Festival igranja

Povezani postovi