Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Advent u školi

advent

Neposredno prije ponovne online nastave, u prvom tjednu adventa, u Obrtničkoj se školi Požega uspio stvoriti ugođaj blagdana i zajedništva. Svojom kreativnošću svaka je struka izradila adventski vjenčić od materijala karakterističnih za svoje zanimanje. Tako se u ovim simboličnim adventskim vjenčićima može naći od tekstilija različitih tekstura, pozamanterije, alata, salveta, kolačića, sušenog voća, drva, granja… do armaturne žice i siporexa. Vjenčići su našli svoje mjesto u središnjem holu uz izložene velike jaslice (djelo soboslikara, ličilaca i stolara), manje jaslice (djela učenika stolara), modnu lutku (djelo modnih tehničara) i veliki središnji bor koji je ove godine ukrašavan ukrasima izrađenim pod satima razrednika. Ako ste se našli u pravi trenutak, mogli ste osjetiti i miris božićnih kolačića koje su pripremali naši kuhari. Sve su aktivnosti provedene po epidemiološkim uputama i usprkos svim ograničenjima bili smo kreativni, produktivni, motivirani i osjetio se duh zajedništva, stvaranja, veselja i druženja. U svom strukovnom i kreativnom radu prošli smo i kroz radionice o važnosti volonterskog doprinosa zajednici, a kako ne bi ostalo na teoriji podržali smo i lokalnu humanitarnu akciju prikupljanja tople odjeće.

Ponosni smo na naše strukovne učenike 😊

Sretani Vam i blagoslovljeni blagdani!

Više fotografija i o događanjima na stranicama

https://www.instagram.com/explore/tags/pripreme/

https://www.instagram.com/tekstil_pozega/

https://www.facebook.com/Volontersko-kreativni-klub-Obrtni%C4%8Dke-%C5%A0kole-Po%C5%BEega-KAP-174927533120738/ 

Učenici stolari na praktičnoj nastavi za vrijeme t...
Odluka o odabiru kandidata

Povezani postovi