Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Dan planeta Zemlje

WhatsApp-Image-2023-04-22-at-08.42.57

Obilježava se 22. travnja svake godine kako bi se jačala svijest ljudi o važnosti očuvanja prirodnog okoliša. Različitim aktivnostima nastoji se skrenuti pozornost ljudi na opasnosti koje prijete očuvanju života na Zemlji.

Dan planeta Zemlja obilježava se u cijelom svijetu s ciljem smanjenja čovjekovog štetnog učinka na okoliš, ekološkog otiska.

U nastavnim procesima tijekom školske godine kroz različite nastavne predmete i sadržaje potiče se i razvija svijest o očuvanju prirodnog okoliša, važnosti održivosti i zelene ekonomije.

Povodom ovogodišnjeg obilježavanja Dana planeta Zemlje učenici volonteri Obrtničke škole kao i njihovi prijatelji koji podržavaju njihov rad ali i brigu o očuvanju prirodne sredine u kojoj i od koje živimo, uključili su se u organizirane aktivnosti.

Svjesni smo i zato nastojimo svojim malim svakodnevnim doprinosima i pozitivnim promjenama pomoći očuvanju našeg planeta. 

Proljetni sajam u Osijeku
Maturalna ekskurzija

Povezani postovi