Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Proljetni sajam u Osijeku

WhatsApp-Image-2023-04-24-at-09.11.06

U subotu 22.4.2023., sudjelovali smo kao škola partner RCK UTŠO na Proljetnom sajmu u Osijeku koji se održavao u novootvorenom Gospodarskom centru Osijek. Na sajmu su učenici naše škole iz zanimanja stolar, arhitektonski tehničar i turističko-hotelijerski komercijalist predstavili našu školu, i to: Melani Čulubrk, Irena Domić, Nikica Vukoja, Klara Kajfež, Veronika Božičević i Mateo Novak. Sajam je bio pun izlagača i aktivnosti, a gledali smo i Gastro show - priprema hrane učenika SS Vinkovci uz vodstvo poznatog chefa Damira Tomljanovića te praline show - izrada gastrosuvenira učenika đakovačke srednje škole.

POSJET STOLARA DRVNOJ INDUSTRIJI U NOVOJ GRADIŠKI
Dan planeta Zemlje