Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

UPISI u 1. razred u šk. god. 2023./2024.

plakat_upisi

Učenici koji će se upisivati u 1. razred za obrtnička zanimanja nakon objave konačnih ljestvica moraju OBAVEZNO dostaviti cjelovitu dokumentaciju u nekim od ponuđenih termina (termini se odnose na SVE učenike koji se upisuju u 1. razred): 

Potrebnu dokumentaciju je moguće samostalno učitati u sustav ili je donijeti u školu:

Prilikom upisa potrebno je donijeti:

  • upisnicu (učenici ju ispisuju iz aplikacije ili ju mogu dobiti u Obrtničkoj školi)
  • potvrdu školskog liječnika (modni tehničar, turističko-hotelijerski komercijalist) ili liječničku svjedodžbu medicine rada (arhitektonski tehničar, konobar JMO, kuhar JMO, stolar JMO, zidar JMO, tesar JMO, soboslikar-ličilac JMO)
  • Ako su ostvareni dodatni bodovi na upisu, nužno je donijeti potrebnu dokumentaciju
  • Učenici koji imaju izravan upis donijeti: upisnicu, Rješenje Ureda državne uprave i mišljenje stručnog tima HZZ-a
Državna matura - prigovori, podjela Potvrda, jesen...
SVEČANA DODJELA SVJEDODŽBI, POHVALNICA I NAGRADA