Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

SVEČANA DODJELA SVJEDODŽBI, POHVALNICA I NAGRADA

WhatsApp-Image-2023-06-29-at-10.58.29-3

29.lipnja, u prostoru novog praktikuma kuharstva i ugostiteljstva, održana je svečana dodjela svjedodžbi, pohvalnica i nagrada najzaslužnijim učenicima Obrtničke škole. Nakon himne i uvodnog pozdrava, maturantima se obratila ravnateljica, gđa Iva Šnajder, te im uputila riječi zahvale jer su dostojno i uspješno predstavljali našu školu tijekom svog srednjoškolskog obrazovanja i poželjela im sreću u daljnjem životu i radu. Nakon toga , uslijedilo je svečano uručivanje pohvalnica i nagrada učenicima koji su revno sudjelovali na državnim i međunarodnim natjecanjima te onima koji su postizali sportske uspjehe. Po završetku svečane ceremonije, učenici su se zajedno sa svojim razrednicima uputili u razrede gdje su preuzeli svoje svjedodžbe, a oni koji su nesebično pomagali drugima, sudjelovanjem u humanitarnom radu, dobili su i zahvalnice za aktivno sudjelovanje u volonterskom radu.

Zahvaljujemo svim maturantima i želimo vam puno uspjeha u budućem školovanju, radu i životu! 

UPISI u 1. razred u šk. god. 2023./2024.
Konačna bodovna lista za sudjelovanje u Erasmus+ p...