Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Best Artistic World Masterchef

DSC06714

U petak 18. ožujka u kabinetu kuharstva imali smo čast ugostiti Best Artistic World Masterchef-a Sertić Damira.

Pod vodstvom uvaženog gosta naši učenici 1.fg razreda i kolega Zdenko Došen pripremili su kanape sendviče koji su posluženi u Gradskoj knjižnici Požega prigodom otvorenja izložbe fotografija Slavonija Gastro Art- Fine Dining-creative cusine by damir Sertić "Tradicionalni slavonski svatovski meni na moderan način". Zahvaljujem svima koji su sudjelovali u organizaciji i realizaciji ovog posjeta. Slike govore više od tisuću riječi, a galerija slika će Vam dočarati kakva je atmosfera druženja bila u petak. 

Fotografije: Gabrijel Garić, 4.h

Škola za Afriku
Županijska smotra LiDraNo 2022.

Povezani postovi