Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Županijska smotra LiDraNo 2022.

lidrano

U petak, 18.ožujka 2022., u Katoličkoj je gimnaziji u Požegi održana Županijska smotra Lidrano 2022.za osnovne i srednje škole. Na smotri su sudjelovali i učenici Obrtničke škole u dramskom i literarnom izrazu. Učenik Petar Vrgoč (2.h) izveo je monolog iz djela Charge Erica Kaisera te je pozvan na državnu smotru. Mentorica je bila profesorica Jelena Matoković.

U literarnom izrazu našu školu predstavljala je učenica Melani Matičević (4.d) s pjesmom Biti i bit koja je predložena za državnu smotru. Mentorica je bila profesorica Jadranka Kaučić.

Čestitamo učenicima i mentoricama!

Slike preuzete sa stranice http://katolicka-gimnazija.hr/

Best Artistic World Masterchef
Soboslikarstvo - izlučno natjecanje