Rezultati natječaja „MODA DALEKIH PLANETA“

Plakat_smanjeno

Modni natječaj "Moda dalekih planeta"raspisan za učenike sedmih i osmih razreda osnovnih škola uspješno je završen. Na natječaj je pristiglo 29 zanimljivih radova u kojima su učenici pokazali iznimnu maštovitost, kreativnost i dizajnerske sposobnosti.

Stručno povjerenstvo kojeg čine predstavnici nastavnika i učenika zanimanja Modni tehničar rangiralo je radove:

1. mjesto: Dina Podobnik, 7.b - Katolička OŠ u Požegi

2. mjesto: Rita Udovičić, 8.b - OŠ D. Lermana, Brestovac

3. mjesto:Dora Gomerčić, 7.a - OŠ D. Lermana, Brestovac

1. mjesto: Dina Podobnik
2. mjesto: Rita Udovičić i 3. mjesto: Dora Gomerčić

Prva tri mjesta nagrađena su kreativnim paketom za koji se nadamo da će ih potaknuti na dalje inspirativno stvaralaštvo.

Prvo nagrađena Dina Podobnik primila je nagradu u tekstilnoj radionici Obrtničke škole, te se i sama željela okušati u šivanju za šivaćim strojem.

Zahvaljujemo se svim sudionicima na sudjelovanju i čestitamo na maštovitim kreacijama.

Video prezentaciju svih radova.

Flamenco haljina - projekt 3.a razreda zanimanja m...
Izložba radova učenika zanimanja stolar