Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Pjesmom u susret Božiću

IMG_3282

Tradicija suradnje sa KUD „Berda" iz Brestovca nastavila se i ove godine.

U petak 6. prosinca uz mnogobrojne izvođače u sportskoj dvorani Osnovne škole Dragutin Lerman dočekali smo Svetog Nikolu.

U ovo vrijeme adventa predstavili smo se sa dvije bajkovite modne kolekcije inspirirane pričama I.B.Mažuranić. Posjetitelji su mogli uživati u modnim revijama i modnim crtežima kolekcija na temu „Potjeha" i „Regoča".

Manekenke koje su oduševile veliku i malu publiku modelima na temu priče „Kako je Potjeh tražio istinu" su učenice 3. razreda modnih tehničara: Monika Kladnjak, Tihana Josipović i Mateja Raljević. Bajku o Regoču i Kosjenki dočarale su nam učenice 4. razreda modnih tehničara: Dora Uzelac, Tonka Pažin i Ivana Stipić.

Školsko natjecanje učenika - zanimanje stolar
Međunarodno natjecanje Budi uzor 2019.

Povezani postovi