Arhitektonski tehničari (1.d) sudjelovali u pilot - projektu Biosigurnost i biozaštita

WhatsApp-Image-2021-06-17-at-16.32.16

Izbijanjem pandemije virusa SARS-CoV-2 uočena je važnost dodatne edukacije učenika, nastavnika i stručnih suradnika o navedenom problemu. Važnost promicanja očuvanja ljudskog zdravlja i prevencija zaraznih bolesti bio je glavni poticaj za pokretanje projekta, kako bi se u škole u Republici Hrvatskoj uvelo poučavanje o sadržajima vezanim uz biosigurnost i biozaštitu. Nositelj projekta su : Klinika za infektivne bolesti "Dr,Fran Mihaljević", Zagreb, Hrvatsko društvo za biosigurnost i biozaštitu u partnerstvu s OŠ Vijenac, Osijek. Učenici Obrtničke škole zajedno sa mentoricom Mirjanom Oroz su putem digitalne platforme obrađivali sadržaje i savladavali planirane ishode koji se nalaze u sklopu Kurikuluma izvannastavne aktivnosti. Na kraju nastavne godine održana je Državna smotra učeničkih radova pod pokroviteljstvom Ministarstva znanosti i obrazovanja koja je održana 01.06. u Osijeku na kojoj su učenici 1.d. razreda (Lorena Sajfert, Mia Jurković, Matej Marijanović, Adrian Ečimović i Tamara Đeker) sudjelovali sa svojim radom, poster na temu „Svjetska zdravstvena organizacija WHO"  

Natječaj za upis u 1. razred
OBAVIJEST - Prijevoz učenika

Povezani postovi

© 2015 Obrtnička škola Požega - design by Medialive