Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

LiDraNo 2024.

20240301_144402

Županijska smotra LiDraNo 2024. održana je 1. ožujka u Osnovnoj školi fra Kaje Adžića u Pleternici gdje smo bili jako lijepo primljeni. Našu školu predstavile su učenice 2.d razreda, smjer arhitektonski tehničar, u kategoriji školskih listova. Nika Jurković - glavna urednica lista i Emanuela Grgić prikazale su digitalni školski list Put kroz rubrike i teme kojima smo se bavili ove školske godine u našoj redakciji. Članice Povjerenstva pohvalile su aktualnost sadržaja, temu broja, interaktivnost, raznovrsnost priloga i publicističkih formi, a posebice istaknule rubriku s intervjuima naših nastavnika kao vrlo zanimljivu. List je predložen za državnu smotru LiDraNo 2024. koja će se ove godine održati u Vinkovcima. Zahvaljujem svim učenicima koji su svojim uradcima sudjelovali u stvaranju školskog lista Put, a isto tako i svim kolegicama i kolegama koji su se odazvali pozivu da svojim odgovorima na pitanja učenika sudjeluju u kreiranju sadržaja lista. Zahvaljujem i vrijednim novinarkama Emanueli Drahotusky, Lani Musić-Kovačević, Nikolini Štiglić i Riti Udovičić na trudu, kreativnim idejama i snimljenim prilozima, ponosna mentorica Jadranka Kaučić.

Organizacija domjenka za Glazbenu školu
Studijsko putovanje u Poreč