Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Organizacija domjenka za Glazbenu školu

IMG-20240305-WA0007

U ponedjeljak 3. ožujka 2024. godine učenici Obrtničke škole pripremili su i poslužili kanape sendviče, kolače i razna pića prigodom domjenka koji se održao nakon Koncerta profesora u Glazbenoj školi.

U tijeku pripreme, izrade i posluživanja sudjelovali su svi učenici 1.fg razreda (kuhar/konobar) i 3.h (turističko-hotelijerski komercijalist) uz pomoć nastavnika Zdenka Došena, Andreje Katarine Uremović i Hrvoja Vlahova.

Vjerujemo da su naši učenici na pravi način predstavili školu, a u tome nije zasmetala niti činjenica da je najveći dio posla bio na leđima učenika prvog razreda koji su dokazali da manjak iskustva nije nedostatak ako se poslu pristupi s entuzijazmom. 

Odluka o odabiru ponuda
LiDraNo 2024.

Povezani postovi