Studijsko putovanje u Poreč

1710236039777

Učenici ugostiteljskog smjera Obrtničke škole, Požega zajedno sa nastavnicama Suzanom Šnajder i Andrejom Katarinom Uremović sudjelovale su na studijskom putovanju u Poreču. Studijsko putovanje organizirala je Plava Laguna d.d.. Cilj Studijskog putovanja bio je upoznavanje Plave Lagune i mogućnosti koje pruža kako svojim zaposlenicima, tako i gostima.

Osnovna djelatnost Plave lagune je ugostiteljstvo i turizam, a u destinacijama u kojima posluje su Poreč i Umag te putem podružnice na dubrovačkom području upravlja hotelima, resortima i kampovima. U svojim objektima može dnevno ugostiti više od 44.000 gostiju u približno 17.000 smještajnih jedinica te sa smještajnom strukturom od 20 hotela, 10 apartmanskih naselja i 9 kampova.

Učenici su tijekom svog boravka bili smješteni u Personalnom domu Plave Lagune koji je inače smještaj za radnike Plave Lagune. Prvog dana po dolasku u Poreč, učenici su obišli Personalni dom i Hotel Molindrio u Poreču. Drugoga dana učenici su obišli Hotel Garden Istra koji se nalazi u Umagu.

LiDraNo 2024.