Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Dan ružičastih majica

WhatsApp-Image-2024-02-29-at-10.27.00

Posljednje srijede u veljači obilježava se Dan ružičastih majica, poznat kao dan borbe protiv vršnjačkog nasilja. Tim povodom naši učenici volonteri, nastavnici i stručni suradnici obukli su na sebe ružičasto. Stručne suradnice Iva Zrinščak i Antonija Zeljko, u suradnji s nastavnicom Suzanom Musil, održale su radionice o nasilju s naglaskom na cyberbullying koji je sve učestaliji te su ukazale na posljedice nasilja, važnost prepoznavanja istog te pružanja pomoći žrtvama. Učenici su izradili majice od papira na koje su napisali poruke podrške, a zatim ih postavili u holu škole. U radionicama su sudjelovali učenici 1.fg, 1.h, 1.d i 4.d razreda.

#stopnasilju #nasiljeprestajeovdje #vkk

Studijsko putovanje u Poreč
Prva pripremna radionica za WorldSkills Lyon 2024