Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

LiDraNo 2023.

lidrano2023

Županijska smotra LiDraNo 2023. održana je 3. ožujka u Osnovnoj školi Zdenka Turkovića u Kutjevu. Učenici naše škole predstavili su svoj rad u ovoj školskoj godini u tri kategorije;

*Petar Vrgoč, učenik 3.h razreda, izveo je dramski monolog i dobio odlične kritike izbornika za dramski izraz, glumca Vladimira Andrića. Petar se pripremao za smotru pod mentorstvom nastavnice Jelene Matoković.

*Luka Sadžak, učenik 2.d razreda, predstavljao je školu u kategoriji novinarskih radova intervjuom pod naslovom „Kad Bog pozove" i dobio pohvale izbornog povjerenstva za novinarski izraz.

*Lucija Černušak, učenica 2.d razreda, predstavila je digitalni školski list PUT koji prikazuje različite aktivnosti kojima su se učenici bavili u školi sa svojim mentorima, ali i aktivnosti koje ispunjavaju njihovo slobodno vrijeme. List je predložen za državnu smotru LiDraNo 2023. Mentorica učenicima za novinarski izraz je nastavnica Jadranka Kaučić, voditeljica Medijske skupine Obrtničke škole. 

Priče iz Domovinskog rata iz pera srednjoškolaca
Posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarca