Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Posjeta predstavnika tvrtke Wurth

IMG-20220317-WA0002

U srijedu, 16.3.2022., Obrtničku školu posjetio je prodajni menadžer tvrtke Würth Branimir Akmačić. Stručnim učiteljima drvne struke prezentirao je upotrebu novih proizvoda (vijaka) tvrtke koju zastupa. Predstavljanje je održano u prostorima Stolarske radionice Obrtničke škole, u međusmjeni. Stručni učitelji i profesori praktično su se uvjerili u mogućnosti novih veznih sredstava. Budući da je dio veznih sredstava namijenjen i graditeljskoj struci, Ravnateljica je sljedeću prezentaciju dogovorila u Graditeljskoj radionici na koju će biti pozvani stručni učitelji graditeljske struke.

Nadamo se da će suradnja doprinijeti boljem praćenju trendova u primjeni veznih sredstava u obrazovanju budućih stolara, zidara i tesara. 

Uspjeh učenika na međunarodnom natjecanju
Ugostiteljsko posluživanje - izlučno natjecanje

Povezani postovi