Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Konobari, kuhari i turističko hotelijerski komercijalisti zajedno u praksi!

IMG_3068

Za udrugu "Društvo Naša djeca" priredili smo domjenak u Gradskoj knjižnici I čitaonici Požega.

Tom prigodom učenici kuhari 1.fg razreda su uz pomoć nastavnika Đure Đukića priredili doručak, a učenici konobari s nastavnikom Anđelkom Ledićem su pripremili bife stol I poslužili tople I hladne napitke.

Ručak su pripremali učenici 4.h razreda s nastavnicom Andrejom Uremović, a priređen širok izbor hladnih jela u obliku zalogaja postavili su na bife stol s nastavnicom Helenom Bunjevac Grahovac. Učenici su se u radu istaknuli svojom kulturom, pristojnošću I profesionalnošću pravih ugostitelja! 

Modni natječaj – produljeni rok
Sportski susreti maturanata

Povezani postovi