Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

POSJET LOKALNIM OPG-OVIMA

IMG-20231117-WA0030

Eko centar Latinovac organizirao je studijsku posjetu lokalnim proizvođačima i poduzetnicima u okviru projekta "Karavana održivog razvoja" za zainteresirane učenike osnovnih i srednjih škole. U aktivnosti su sudjelovale OŠ Kutjevo, OŠ Čaglin, Obrtnička škola (učenici 3.fg razreda, zanimanja kuhar/konobar), Tehnička škola i Poljoprivredna škola. Učenici su posjetili OPG Ljiljane Soch Ložnar u Brodskom Drenovcu koja se bavi ekološkom poljoprivredom i na osam hektara zemlje uzgaja žitarice i povrće. Na imanju se nalazi i hidroelektrana. Učenici su posjetili tvrtku "Veličko" - za poljoprivredu, proizvodnju i usluge, gdje su se upoznali s radom tvrtke koja uspješno posluje kao jedino društveno poduzeće i prva integrativna radionica u Požeško-slavonskoj županiji. Planiran je i posjet obitelji Sontacchi u Kutjevu koja se bavi vinogradarstvom, vinarstvom i turizmom.

Ovaj projekt je financiran od strane Središnjeg državnog ureda za demografiju i mlade. 

Modni tehničari i krojači posjetili tvrtku Hemco d...
KAZALIŠNA PREDSTAVA „ZAVIRITE U MOJ FILM“