Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Učenici medijske skupine danas promoviraju školski list - PUT

skolski-list-put

Članovi medijske skupine Obrtničke škole pod mentorstvom prof. Jadranke Kaučić objavili su digitalni školski list - PUT.
Uredništvo lista čine učenici 2.d razreda Lucija Černušak, Matej Jakić i Luka Sadžak. Želite li kroz školski list prikazati rezultate svog rada, bilo u nastavnim ili izvannastavnim aktivnostima ili imate problem na razini škole kojeg ne možete riješiti obratite se našoj redakciji i mi ćemo istražiti za vas. Redakciju možete kontaktirati kroz rubriku kontakt u našem i vašem školskom listu.

Školskom listu možete pristupiti na poveznici: https://put-skolski-list-1.webnode.hr/ 

Posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarca
Stručno usavršavanje u hotelu Aminess