Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Sommelijerstvo u praksi

WhatsApp-Image-2022-10-13-at-10.26.28

Sommelier Hrvatskog sommelierskog kluba Darko Lugarić održao je predavanje za učenike završnog razreda smjera turističko-hotelijerski komercijalist te je kroz 3 školska sata govorio općenito o ugostiteljskoj profesiji, prednostima zanimanja i mogućnosti napredovanja, prikazao kulturu stola i odnos prema gostu, standardima posluživanja i za kraj prezentirao profesionalno otvaranje i posluživanje pjenušca i bijelih vina te dekantiranje crnih vina.

Predavanje je održano u sklopu projekta „Zlatna Slavonija Eno&Gastro" kroz koji se radi na podizanju kvalitete ugostiteljske usluge u Zlatnoj Slavoniji, ali i na prijenosu temeljnih znanja na buduće profesionalce. 

Radionica pod voditeljstvom chefa Branka Ognjenovi...
16. Tjedan cjeloživotnog učenja

Povezani postovi