Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Modna priča Regoč u Gradskoj knjižnici

naslovna


"U vremenu prije ljudi, postojao je svijet vila i divova. Njihove strasti za životom izranjale su iz zemljanih i vodenih boja, njihovo življenje bilo je najuže isprepleteno s potkom, kamenom, drvetom. Kako je vrijeme raslo, potreba za pričom postajala je sve jača i tako je nastala bajka. Bajka u kojem je sve moguće, gdje ne postoje životne sile teže, pretapa se u današnjicu suvremenih mladih ljudi. Izazvani inspiracijom bajkovitog svijeta, nastala je nova pripovijest u okrilju modnog izričaja pod nazivom Bajka u modnoj priči!"

Izložba inspirirana bajkom „Regoč" Ivane Brlić Mažuranić nastala je u suradnji Obrtničke škole Požega i Gradske knjižnice. u 2021. godini, Godini čitanja, u listopad Mjesecu Hrvatske knjige. Izložba se može pogledati do kraja listopada u Galeriji Tunel.

Testiranje kandidata prijavljenih na natječaj
„MoJAtorbaEKO“ kroz kampanje Hrvatska volontira

Povezani postovi