Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Dječji tjedan

WhatsApp-Image-2022-10-07-at-14.01.16
U Dječjem tjednu 2022. u organizaciji društva ''Naša djeca'' grada Požege, Obrtnička škola Požega je sudjelovala sa dvije radionice za djecu.
Učenici iz ugostiteljstva i tekstila su kroz interaktivne i inkluzivne radionice predstavili svoja znanja i vještine mlađim generacijama i na taj način ih upoznali s čarima svog strukovnog zanimanja.
Prva radionica je bila Cake&Shake u Katoličkoj osnovnoj školi - radionica izrade frapea i kanapea u vodstvu učenika ugostiteljskog smjera (turističko- hotelijerski komercijalist, kuhar, konobar) pod mentorstvom prof. Helene Bunjevac Grahovac i prof. Andree Katarine Uremović

Druga radionica je bila inkluzivna radionica, MoJApričaEKO u OŠ Julija Kempfa za produženi boravak i učenike iz posebnih odjeljenja - radionica dizajniranja i šivanja u vodstvu učenica tekstilnog smjera (modni tehničar, krojač) pod mentorstvom prof. Vere Tomić Žager i prof. Katarine Bajt.

Natječaj za popunjavanje radnog mjesta
Nagrađivanje najuspješnjih nastavnika povodom Dana...

Povezani postovi