Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Posjet obnovljenoj Gradskoj knjižnici i izložbi „Bajka u modnoj priči“

2

Učenici svih razreda modnih tehničara podijeljenih u dvije grupe, (u pratnji prof. Jelene Grabusin) 21. listopada posjetili su novouređenu Gradsku knjižnicu u Požegi.

Uz stručno vodstvo Mateja Peharde s Odjela za mlade i multimediju razgledali su dvorane za predavanja i galerije. Na svakome odjelu stručni djelatnici su im predstavili zanimljive i raznovrsne sadržaje koje mogu razgledati i koristiti. Zanimanje su pokazali na Odjelu književnosti, Dječjem odjelu, Znanstvenom i studijskom odjelu, ali najviše oduševljenja je izazvao Odjel za mlade i multimediju.

Razgledali su izložbu fotografija iz projekta Knjiga svaki dan 2021. Gledam (i) Osjećam. postavljenu na Galeriji svjetlosti i izložbu naše škole Bajka u modnoj priči – Regoč, u kojoj su neki i sami bili autori.

Učenici su napustili Knjižnicu puni dojmova i ideja za nove mogućnosti koje im se pružaju u novim prostorima.. Sreću nisu skrivale ni učenice 1. razreda koje su dobile pristupnice za besplatan upis. 

Prvenstvo u krosu učenika
Besplatna putovanja za djecu i učenike

Povezani postovi