Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 426

Srijeda, 12 Studeni 2014 11:29

Povratak skupine učenika građevinske i drvne struke sa stručne prakse iz projekta VOCOS

U suradnji s Hrvatskim gospodarskim savezom iz Njemačke, isplaniran je boravak 12 naših učenika u Frankfurtu am Main od 26.10.2014. do 8.11.2014. Zastupljena su 4 smjera naše škole, i to: 5 stolara, 3 soboslikara-ličilca, 3 zidara i 1 tesar. Učenici su bili u prilici vidjeti njemački način rada i pristup poslu. Po završetku odrađene prakse, učenici će dobiti certifikat koji će im pomoći i kod budućeg traženja posla.

Nakon odrađene praktične nastave, na kojoj su bili iznimno zadovoljni, učenici su dobili ponudu da po završetku školovanja dođu raditi u Njemačku, u tu istu tvrtku gdje su odradili praksu u trajanju od dva tjedna. Bili su izuzetno pohvaljeni za predan rad i izvrsnost u poslu.

erasmus logo