Upozorenje

Srijeda, 20 Travanj 2016 08:24

Državno natjecanje graditelja

IZVJEŠTAJ S NATJECANJA

U Križevcima je od 14. do 16. travnja 2016. održano 21. državno natjecanje srednjih škola iz područja

graditeljstva i geodezije za 2015./2016. godinu. Organizator natjecanja bila je Srednja škola „Ivan Seljanec“ iz Križevaca. Obrtničku školu u pratnji  mentora Tomislava Krpana predstavljala su četiri učenika u različitim zanimanjima (tesar, zidar, soboslikar i arhitektonski tehničar). Nakon održanoga natjecanja postignuti su sljedeći rezultati:

David Dukić- 1. mjesto (tesar); mentor Tomislav Krpan

Valentin Tomas- 4. mjesto (zidar); mentor Dalibor Adžaga

Mihael Mijoković- 7. mjesto; mentor Jasna Vargaš Mautner

Antun Štiglić- 15. mjesto; mentor Tomislav Petraš

Srdačno zahvaljujemo Srednjoj školi „Ivan Seljanec“ na organizaciji natjecanja te našim učenicima na ostvarenim rezultatima.