Upozorenje

JUser: :_load: Nije moguće učitavanje korisnika sa ID: 426

Četvrtak, 04 Prosinac 2014 11:24

Sajam znanja i inovacija

U Pleternici  je 4. prosinca 2014. god po prvi puta održan  „Sajam znanja i inovacija". Među desetak izlagača predstavila se i Obrtnička škola s dijelom zanimanja u kojima se obrazuju učenici: modni tehničar, krojač, stolar, kuhar. Na štandovima su se mogli vidjeti, ali i kupiti učenički radovi.

Učenici stolarskog zanimanja su se predstavili vješto izrađenim jaslicama i kućicama za ptičice.

Modni tehničari i krojači ukrasili su štand svojim uradcima kao što su vezene torbe, torbe od jeansa, božićni ukrasi, dekorativne mačkice, prigodne pregače... Učenice iz zanimanja krojač održale su i radionicu koja je privukla mnoge posjetitelje.