Nacionalni kviz znanja za poticanje čitanja „Mreža čitanja“

knjiga1

Naša škola ove godine je prvi put sudjelovala u nacionalnom projektu za poticanje čitanja i kreativnosti za srednje škole pod nazivom Mreža čitanja, a u organizaciji Hrvatske mreže školskih knjižničara.

Učenice 1.d razreda Lucija Fićković i Lucija Špehar te učenice 1.h razreda Antonela Mandić i Tihana Mihić sudjelovale su u kvizu znanja za poticanje čitanja i kreativnosti na školskoj razini te su ostvarile odlične rezultate s kojima su se plasirale na regionalnu razinu natjecanja.

Tema ovogodišnje sezone Mreže čitanja je U mreži odrastanja: izazovi i prepreke. Učenici su mogli sudjelovati u online kvizu znanja ili u izradi multimedijskog uratka. Naše učenice sudjelovale su u online kvizu znanja za poticanje čitanja i kreativnosti, a pripremala ih je knjižničarka Antonija Zeljko. Za sudjelovanje u kvizu učenice su trebale pročitati knjigu Hotel Wartburg Zorana Žmirića.

Čestitamo našim učenicama na uspjehu i želimo im sreću na regionalnoj razini natjecanja u ožujku!

ADVENT U BEĆARSKOM ŠORU U PLETERNICI
Sportski uspjesi