Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

MEĐUŽUPANIJSKO NATJECANJE SOBOSLIKARA

WhatsApp-Image-2023-03-09-at-08.24.29-2

Obrtnička škola Požega bila je treći put domaćin Međužupanijskog natjecanja u disciplini soboslikarstvo. Sudjelovalo je pet učenika iz sljedećih županija: Koprivničko-križevačke, Vukovarsko-srijemske, Osječko-baranjske i Požeško-slavonske županije.

Ravnateljica Iva Šnajder dočekala je učenike i mentore u prostoru restorana Obrtničke škole, gdje se natjecanje i održalo. Nakon zakuske, prisutne je pozdravila predsjednica Povjerenstva prof. Antonija Vidović. Osim nje, članovi povjerenstva su bili prof. Domagoj Krip te prof. Mara Brdar iz Srednje strukovne škole Antuna Horvata iz Đakova.

Zadatak natjecanja bio je precizno nacrtati mrežu kvadrata i u njoj zadani crtež, te obojati prema zadanom predlošku.

Učenici nisu imali nimalo lak zadatak jer je trebalo zadovoljiti puno uvjeta, kao što su točnost crteža, kvaliteta boja, preciznost rada, čistoća radne površine itd.

Nakon završetka natjecanja i objave rezultata, ravnateljica Iva Šnajder podijelila je priznanja i zahvalnice zaslužnim učenicima.

Najuspješnija je bila Magdalena Kuntić, učenica 2.razreda Srednje strukovne škole Vinkovci (mentorica Melita Matijević). Drugo mjesto je osvojio Luka Kelić, učenik 2.razreda Graditeljsko-geodetske škole Osijek (mentor Albert Vukić), a treće mjesto pripalo je Milanu Jankoviću, učeniku 2.e razreda Obrtničke škole Požega (mentorica Jasna Vargaš Mautner).

Čestitamo svim učenicima i mentorima! 

Obilježavanje Dana žena
Natječaj za popunjavanje radnog mjesta

Povezani postovi