Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Državni prvenstvo u futsalu

futsal-14

Protekloga vikenda u Poreču održano je državno prvenstvo srednjih škola u futsalu za djevojke i mladiće. Među 50 ekipa nastupile su i naše učenice. Našu ekipu čine su Gabrijela Puljašević kao kapetan ekipe, Ivana Vuković, Tamara Đeker, Bernarda Jelčić, Enny Martinović, Mihaela Samaržija, Ana Zelenika, Viktoria Berić, Ivona Šubara. Voditelj ekipe profesor Ante Martinaš. Djevojke su bile u skupini s vršnjakinjama iz Pule i Slavonskog Broda. Prvu utakmicu učenice iz Pule su dobile naše djevojke s 4:2. Druga utakmica Pula i Slavonski Brod 1:1 i treća naše djevojke protiv Slavonskog Broda 3:1. Na prvenstvu je pokazana odličan nogomet uz odlične uvjete. Na prvenstvu se dodjeljivao i karton za fair play a za vrijedile su ga i naše djevojke ustupivši dio opreme kolegicama iz Čakovca. Čestitamo djevojkama i voditelju te im želimo sreću u budućim nastupima i veselimo se njihovim nastupima. 

https://skolski-sport.hr/novosti/futsal-sport-koji-potvrduje-lopta-je-okrugla


Prijavi se na natječaj "Moda dalekih planeta"
Svjetski dan činjenja dobrih djela

Povezani postovi