Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

PROMOCIJA ZANIMANJA POLICAJAC

IMG-20230214-WA0001

6.2.2023. i 14.2.2023.u školi je održana je promocija kampanje „Postani policajac/policajka za učenike drugih, trećih i četvrtih razreda navedene škole. Policijski službenik dr.sc. Goran Matijević informirao je učenike o programu obrazovanja odraslih za zanimanje policajac/policajka te o programu srednjoškolskog dvogodišnjeg obrazovanja upisom učenika u treći razred srednje škole, kao i o tome da policija nudi širok spektar zanimanja i poslova, od temeljne, prometne, kriminalističke ili interventne policije. Tijekom prezentacije učenicima je omogućeno anonimno i dragovoljno popunjavanje ankete vezano za kampanju „Postani policajac/policajka" te su im uručeni prigodni promidžbeni materijali. Prilikom boravka u školi postavljeni su i plakati vezani za navedenu kampanju. 

Obilježavanje Valentinova
Javni poziv za organizaciju višednevene izvanučion...