Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Obilježavanje Valentinova

naslovna-2

 Na Valentinovo, 14.2.2023. godine, učenici volonteri Obrtničke škole Požega odlučili su posvetiti svoje vrijeme korisnicima Doma za starije i nemoćne uPožegi. U zajedništvu slobodnog vremena uživali su u dijeljenju svojih doživljaja, dosadašnjih iskustava i zajedničkih tema. Kroz razgovor se spominjalo kako se sada živi i kako se nekada živjelo, provodilo slobodno vrijeme i komuniciralo. Korisnici su počastili goste pićem i slatkim zalogajima te uz društvene igre proveli vrlo ugodno druženje koje je obogatilo obje generacije. Poruka koju želimo prenijeti drugima:

„Osvrnimo se i posvetimo svoje vrijeme ljudima koji nas okružuju i zaslužuju pažnju".

U školi se provela lijepa vršnjačka aktivnost gdje je svatko tko je želio mogao napisati lijepe riječi, poruku, pjesmu ili pismo osobi kojoj želi. Vrijedni valentinovski vilenjaci iz 2.fg razreda su pazili da pismo stigne u prave ruke i srce učini velikim i sretnim.

Raise the Bar Youth
PROMOCIJA ZANIMANJA POLICAJAC

Povezani postovi