Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Dani poslova u turizmu

viber_slika_2023-01-25_12-45-50-867

 Učenici završnih razreda ugostiteljskih zanimanja Obrtničke škole, Požega posjetili su Dane poslova u turizmu koji se održao 25.01.2023. god. u Osijeku.

Dani poslova u turizmu prilika su da najuspješniji hrvatski turistički poslodavci na jednom mjestu predstave otvorena radna mjesta te se povežu s nezaposlenim osobama/učenicima koje se direktno kod poslodavaca mogu informirati o mogućnostima za zapošljavanje i razvoj karijere u turizmu.

Kako se iz godine u godinu povećava potražnja za kvalificiranim radnicima u turizmu, manifestacija je odličan način upoznavanja poslodavaca i mladih osoba koji završavaju svoje srednjoškolsko obrazovanje u ugostiteljskim zanimanjima.

Tako su učenici završnih razreda imali priliku upoznati različite ugostitelje iz cijele Hrvatske koji zapošljavaju zanimanja kuhar/konobar/THK. Učenici su imali priliku upoznati se s uvjetima koje nude poslodavci, uzeti njihove kontakte, dati kontakte te obaviti informativni razgovor.

Voditeljica: Suzana Šnajder

Posjet Hrvatskom saboru
Sportski uspjesi - rukomet

Povezani postovi