Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

naslovna

Naša škola obilježila je Dan kruha i dan zahvalnosti za plodove zemlje kada uz molitvu i blagoslov zahvaljujemo Bogu na svim plodovima, radostima, uspjesima i darovima kojima smo tijekom godine bili podareni.

Tom prigodom, naši učenici su donijeli voće, povrće, kolače, zimnicu, pekmeze i druge domaće specijalitete kao što su domaći kruh, sirevi, kobasice, slanina, kulen, pekmezi, kolače i sokovi. Učenici zanimanja kuhar i konobar pripremili su nam pekarske proizvode i sokove. Svirale su nam tamburice, harmonika i gitara, pjevali smo pjesme i bećarce, plesali slavonsko kolo.

Svim učenicima jedno veliko HVALA na trudu!

Ne daj, Slavonijo da ti zamru njive,

Ne daj da ti zadru tvoje dično ime

Ne daj da odu s njiva tvoji ratari

Čuvaj što nam ostaviše naši stari 

BEĆARAC OBRTNIČKE ŠKOLE
Sportski uspjesi - odbojka