Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

BEĆARAC OBRTNIČKE ŠKOLE

becarac2n

Prilikom obilježavanja manifestacije Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje sudjelovali smo u nagradnom natječaju „Osvojite posjet Interpretacijskom centru Muzej bećarca" za koji smo izradili video snimak u kojem smo prikazali kako naša škola njeguje kulturnu i etno baštinu u odijevanju, pjevanju bećaraca i drugih slavonskih običaja.Naš profesor Hrvoje Vlahov osmislio je bećarac kojeg su naše učenice otpjevale odjevene u narodne nošnje. U videu je također prikazana modna kolekcija haljina s detaljima izrađenim od kukuruza koje su šivale i nosile naše učenice modnih zanimanja. Prikazani su i pekarski proizvodi koje su pripremili naši kuhari, a sve su nam poslužili naši ugostitelji.

Veliko hvala svima koji su sudjelovali!

Natječaj za popunjavanje radnog mjesta
DANI KRUHA I ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE