Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

NOĆ KNJIGE

noc_knjige1

Noć knjige je manifestacija pokrenuta 2012. godine, kako bi se barem na jedan dan govorilo o čaroliji stvaranja i radosti čitanja knjiga. Cilj projekta je kroz jedinstvenu manifestaciju potaknuti kulturu čitanja i uvažavanja knjige kao civilizacijskog i kulturnog dosega te dati poticaj razgovoru o statusu i važnosti knjige u suvremenom društvu. Povod za to pružaju nam Svjetski dan knjige i autorskih prava (23. travnja) i Dan hrvatske knjige (22. travnja).

I ove godine Gradska knjižnica Požega organizirala je bogat program povodom Noći knjige kojeg su podržali učenici Obrtničke škole svojim dolaskom te sudjelovanjem u akcijama igranja društvenih igara, poticanja čitanja i pisanja poruka mira.

Bilo nam je vrlo ugodno i zabavno! 

COFFEE & TEA EXPERIENCE DAY by Franck barista team
Rang lista kandidata nakon provedenog testiranja