Naši učenici volontirali u Caritasu

WhatsApp-Image-2024-03-04-at-11.05.58

Dana 21. veljače (Pepelnica) učenici 3.h razreda za zanimanje turističko-hotelijerski komercijalist (Magdalena Crnković, Aneta Jozak, Matea Ivić, Martina Miškić, Barbara Patajac i Borna Botički) sudjelovali su u pripremi i posluživanju zajedničkog obroka za korisnike, djelatnike i volontere Caritasa Požeške biskupije. Jedan dio učenika pripremao je nemrsna jela u kuhinji, dok je drugi dio učenika isti taj obrok posluživao u blagavaonici Caritasa Požeške biskupije.
Taj dan je bio je dan za ljubav = Caritas, a post je prilika da s dobrim nahranimo dušu za vrijeme korizme koja je pred nama.
Ovako se nastavilo prošlogodišnje pozitivno iskustvo suradnje Caritasa Požeške biskupije i Obrtničke škole Požege za koje se nadamo da će još dugo trajati!

Andreja Katarina Uremović, str.učitelj

Obavijest - pomoćnici u nastavi (razgovor)
Dan poslova u turizmu i ugostiteljstvu