Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Martinje & Okusi jeseni

WhatsApp-Image-2023-11-15-at-14.28.07-4

Kestenijada, Bučijada i Martinje, objedinjeni pod nazivom „Okusi jeseni" okupe svake godine u šetališnoj zoni brojne Požežane i njihove goste koji ne mogu odoljeti bogatoj i raznolikoj ponudi domaćih eno i gastro proizvoda i rukotvorina. Svake se godine na manifestaciju i jesenski sajam prijavi četrdesetak izlagača iz cijele Slavonije s domaćim proizvodima, zimnicom, medom, sokovima, slasticama, suvenirima, rukotvorinama, prirodnim čajevima, suhomesnatim proizvodima. I ove godine, kao i proteklih godina, sudjelovali su učenici Obrtničke škole, smjer ugostiteljstvo, konobar/kuhar 1. razred u pratnji nastavnika Đ. Đukić, A. Ledić i M. Oroz. Učenici su uredili štand u jesenskim tonovima, ukrasili plodovima jeseni, te posjetiteljima sajma ponudili Liker od vina, topli čaj i tostirani kruh s namazom od slanutka i tune.  

RADIONICA „GRAFFITI SU UMJETNOST, NE VANDALIZAM“
Poziv i upute o testiranju kandidata

Povezani postovi