Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

NATJEČAJ OBOJI SVIJET

IMG-20231104-WA0001

Svake godine u susret Međunarodnom danu tolerancije, Forum za slobodu odgoja organizira natječaj „Oboji svijet" za sve škole u Hrvatskoj. Natječaj je i ove godine potaknuo učenike i učenice naše škole na promišljanje i kreativno izražavanje o temama prihvaćanja, tolerancije, demokracije, (ne)ravnopravnosti i drugim srodnim temama koje su im važne. Na taj način učenici su imali priliku podijeliti viđenje ključnih problema današnje generacije mladih.

Učenici su se mogli individualno ili skupno kreativno izraziti kroz fotografiju, strip, plakat, priču, pjesmu, video i školski projekt. Prema pravilima natječaja, škole uključene u natječaj organizirale prvo natječaj na razini škole. Školsko povjerenstvo (Šurbek-Bagarić, Zrinščak i Bajt) odabralo je rad učenice Nike Jurković (2.d), Amele Savić (2.fg) i Eni Živković (3.h) te poslalo u Forum za slobodu odgoja. Radovi učenica krase pano koji su postavili učenici 3.bc razreda s razrednicom. 

KUP SOFIJINA SRCA
Natječaj za popunjavanje radnog mjesta