Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Natječaj „Kreativni i neovisni“

IMG_20230617_074316

Županijsko stručno povjerenstvo za suzbijanje zlouporabe droga Požeško-slavonske županije i Zavod za javno zdravstvo Požeško-slavonske županije proveli su po jedanaesti put natječaj „Kreativni i neovisni". Natječaj je namijenjen svim učenicima srednjih škola i viših razreda osnovnih škola u Požeško-slavonskoj županiji. Učenici su mogli izraditi plakate, instalacije, fotografije ili jednominutni film na temu ovisnosti. Cilj natječaja bio je pokazati znanje i afirmirati pozitivne, zdrave stavove te životne odabire kroz kreativne uratke. Zadane kategorije bile su plakat, instalacija, fotografija ili jednominutni film. Dana 15. lipnja 2023. u Velikoj vijećnici Požeško-slavonske županije uručene su nagrade i priznanja za sudjelovanje. Naša učenica Nika Jurković (1.d) dobila je 1. nagradu u kategoriji plakat - individualni rad, 2. nagradu u kategoriji fotografija - grupni rad dobile su učenice Sara Dražić i Lana Begić (1.h) te 3. nagradu u kategoriji plakat - individualni rad dobio je učenik David Kovačević (1.h). Mentor učenicima bila je psihologinja Iva Zrinščak.  

Natječaj za upis u 1. razred
Naši učenici sudjelovali na međunarodnom ocjenjiva...