Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Marijini obroci

m1

MARIJINI OBROCI: HRANA + ŠKOLA = NADA

U Kanižlićevoj školi održan je tradicionalni humanitarni sajam 25.5.2023. Naša Obrtnička škola Požega sudjelovala je na sajmu kao škola partner, tako da smo i mi svojim sudjelovanjem bar malo pomogli Marijinim obrocima Požega u prikupljanju donacije za djecu u raznim dijelovima svijeta za njihov jedan obrok i školovanje. Sve naše školske radionice su nam pomogle u ovom našem projektu. Profesorica Katica Vido i nastavnik Đuro Đukić su sa 1.fg razredom pripremili jako dobre mafine i sokove za sajam. Prof. Katarina Bajt je sa nastavnicama i učenicima tekstilne struke pripremila oslikane torbe i majice, te je sa učenicama imala interaktivnu radionicu oslikavanja na tekstilu za učenike osnovnih škola. Stolarska radionica nam je darovala jako lijepe i funkcionalne sklopive stolce. Svi učenici subili jako dobri volonteri Marijinih obroka ali i promotori svoje Obrtničke škole.

Za djecu Etiopije
Plan dopunskog rada - 3.bc