Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

UČENIK OBRTNIČKE ŠKOLE U PREDSTAVI DA PA?

WhatsApp-Image-2023-05-10-at-09.12.55

Sinoć je u Gradskom kazalištu Požega odigrana predstava Da pa? (prema motivima drame Nula kuna po minuti, Karmele Špoljarić) u izvedbi Srednjoškolske kazališne družine (SKAD). Jednu od uloga imao je i učenik 3.h razreda Petar Vrgoč. Priča je to o obiteljskim i tinejđerskim odnosima, užurbanom životu i iskrivljenoj slici društva preko društvenih mreža te manjku komunikacije, nerazumijevanju i neprihvaćanju različitosti. Puna dvorana i ovacije nakon predstave znak su da su članovi SKAD-a itekako dobro i kvalitetno prenijeli publici svoju izvedbu navedenih tema. Čestitke Petru na sjajnoj glumačkoj izvedbi!  

Vjeronaučna olimpijada 2023.
Terenska nastava učenika zanimanja stolar