Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Erasmus + / Europske snage solidarnosti

WhatsApp-Image-2023-05-05-at-21.58.32

U proteklom tjednu učenici 3.bc i 3.a razreda upoznali su se s udrugom Oppidum koja je početkom siječnja 2023. godine započela provedbu projekta „ICM Oppidum" čije aktivnosti financira Središnji državni ured za demografiju i mlade.

Opći cilj projekta je informirati mlade o pravima bitnim za njihov osobni i profesionalni razvoj kako bi ih se osnažilo za preuzimanje aktivne ulogu u društvu i unaprijedilo kvalitetu njihovih života, što se planira ostvariti kroz kontinuirano i kvalitetno funkcioniranje Info centra za mlade Oppidum.

Jedna od aktivnosti projekta je informiranje mladih o programima mobilnosti odnosno Erasmus + programu te programu Europske snage solidarnosti.

Kroz aktivnost su nas provele divne međunarodne volonterke koje su dio volonterskog programa u Eko centru Latinovac u okviru Europskih snaga solidarnosti. 

Natječaj za popunjavanje radnog mjesta
Dan otvorenih vrata - 3.5.2023.

Povezani postovi