Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

Istaknuto 

Uskršnja humanitarna tombola u holu škole

naslovna-2

03.04. i 04.04. u Obrtničkoj školi Požega u organizaciji Volontersko kreativnog kluba provele su se dvije humanitarne aktivnosti kroz društvenu igru.

Učenici su u razdoblju od 20.03. do 31.03. darovali različite stvari i predmete koji su bili ponuđeni na samoj tomboli. Svojom donacijom i izvlačenjem listića od koji je svaki bio dobitni, učenici i djelatnici škole su se jako lijepo zabavili i u veselju prikupili financijska sredstva koja su donirana.

Prikupljena sredstva su se donirala za UNICEF-ov program „Škole za Afriku" kroz koji stvaramo obrazovne mogućnosti za djecu Etiopije kao i za humanitarnu akciju „Za Nikin korak" koju smo proveli u sklopu projekta Dana dobrih dijela udruge Djeca za bolji svijet.

Razmišljaj pozitivno, govori pozitivno i čini dobro! 

#GoodDeedsDay #SkoleZaAfriku #DanDobrihDjela #VolonterskoKreativniKlub

Natječaj - Moda kućnih ljubimaca
Nagrađena najbolja škola u sklopu programa Raise t...

Povezani postovi