Službeni internet portal Obrtničke škole u Požegi

obrtnicka banner top2

BOGATSTVO U RAZLIČITOSTI

Naslovna-fotografija

 Prošlog je tjedna u našoj Obrtničkoj školi Požega održana aktivnost koja je provedena kao dio komplementarne aktivnosti kroz obilježavanje Europskog dana jezika u okviru projekta Bogatstvo u različitosti-korak 3. Aktivnost je sufinancirana sredstvima Europske unije u okviru programa Europskih snaga solidarnosti.

Sudjelovalo je 16 mladih volontera iz Francuske, Njemačke, Španjolske, Portugala, Nizozemske, Švedske, Meksika, Brazila i Venezuele. Volonteri i učenici Obrtničke škole Požega 4.d i 3.h imali su priliku učiti različite riječi na jezicima država iz kojih volonteri dolaze.

Kao pripremnu aktivnost za taj događaj, učenici 3.a, 3.h i 3fg napravili su za uređenje hola škole prigodne plakate.

U prostoru ispred škole družili smo se , igrali, razmjenjivali iskustva i razvijali komunikacijske vještine na stranim jezicima. Najvažnije od svega je da smo se puno smijali i stekli neka nova prijateljstva. 

„MoJAtorbaEKO“ kroz kampanje Hrvatska volontira
Najava izložbe „Bajka u modnoj priči“

Povezani postovi