Radionice u sklopu projekta "Pro Vita et Familia"

WhatsApp-Image-2023-02-27-at-11.39.26-4

Dana 22. veljače 2023. (Pepelnica) su učenici Obrtničke škole sudjelovali u dvije radionice u sklopu projekta "Pro Vita et Familia" Caritasa Požeške biskupije.
U radionici "Pripreme obroka i promicanja zdrave prehrane" sudjelovale su učenice 2.h razreda Matea Ivić, Magdalena Crnković, Aneta Jozak i Renea Mihić te učenica 3.f/g razreda Anamaria Skorup.
Učenice su pripremale obroke u Središnjoj biskupijskoj kuhinji za korisnike kuhinje Caritasa Požeške biskupije.
Te obroke su u radionici "Posluživanja hrane i promicanja zdrave prehrane" učenici 4.h razreda Ružica Pavličević i Matej Ivanković posluživali korisnicima kuhinje u novim prostorima sjedišta Caritasa Požeške biskupije na adresi Franje Cirakija 12.
Cilj radionica bio je socijalno uključivanje i unaprjeđenje kvalitete života korisnika kuhinje Požeške biskupije posluživanjem zdravog obroka i zajedničkim objedovanjem na početku Korizme.
Caritas Požeške biskupije zahvalio se učenicima koji su za vrijeme školskih praznika pokazali svoje ljudske, socijalne i građanske kompetencije aktivnim uključivanjem u ovaj projekt.

Obavijest o poništenju dijela natječaja
Stručno usavršavanje u okviru projekta RCK VirtuOS